Popis práce

Zpet

Vedoucí projektu

Detailní popis pozice

Co u nás Vedoucí projektu dělá?

· Sestaví si svůj tým pro daný projekt

· Zpracuje časový plán zavádění projektu

· Definuje dílčí kroky a úkoly

· Motivuje svůj tým, vede ho a kontroluje

· Zpracovává různé dokumentace - technické, pro zákazníka nebo naše vedení

· Řeší, co je třeba řešit - ideálně je o krok napřed před komplikacemi

· A hlavně - KOMUNIKUJE - se zákazníkem, s vedením společnosti, napříč celou firmou a hlavně s týmem!

Požadujeme

Angličtina slovem i písmem – angličtina musí být na komunikativní úrovni

Čtení výkresové dokumentace

Uživatelsky Microsoft Office

Komunikativnost

Flexibilita

Řidičský průkaz B

Vedení týmu – výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené, zkrácený úvazek 7,5 hod/ den, možnost home office, dotované stravování, u juniorské pozice příspěvek na dopravu, zajištění vzdělávání, právní poradenství, slevy na firemní produkt

Region: Klatovy (Nýrsko) Město: Klatovy (Nýrsko) Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: angličtina (B2) Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz