Popis práce

Zpet

AR účetní s italštinou

Chcete být součástí kolektivu aktivních lidí? Chcete se rozvíjet, každodenně využívat cizí jazyky v praxi, chcete být za svoji práci dobře odměněni, chcete s námi sportovat? Tak poběžte s námi!

Jsme předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl.
Mezi naše zákazníky patří významní herní, hudební a filmoví producenti.
Na Plzeňsku působíme již ve třech lokalitách a nedávno jsme rozšířili naši působnost i do Prahy.

Detailní popis pozice

Na této pozici budeš hlídat, zda jsou všechny faktury pro klienty zaplaceny včas a v pořádku.
Budeš párovat platby za zboží a služby a přiřazovat je na správné účty.
Budeš se společně se zákazníkem podílet na zlepšování platebních procesů a předcházet případným překážkám.
Součástí Tvé práce bude také pravidelný reporting a práce v zákaznických systémech.

Požadujeme

Plynulou italštinu pro komunikaci se zákazníkem a komunikativní angličtinu pro komunikaci s kolegy.
Zkušenost z účetnictví/financí/zákaznického servisu.
Zkušenost z centra sdílených služeb (SSC) a/nebo zkušenost se SAP.
Prozákaznický přístup.
Dobré komunikační schopnosti, týmového ducha.
Schopnost zvládnout občasný stres.
Dobrou orientaci v excelu, ideálně i vyhledávací funkce a kontingenční tabulky.

Nabízíme

Pět týdnů dovolené.
Příspěvek na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc.
Roční bonus až do výše jedné mzdy.
Stravenky v hodnotě 100 Kč.
V případě potřeby jazykové kurzy a další vzdělávání.
Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna.
Cafeterie od Benefit Plus.
Benefity v oblasti prevence, osobního růstu, sportu, zábavy a zdraví.

Region: Plzeň Město: Plzeň Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: italština (C1) a angličtina (B1) Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz