Popis práce

Zpet

HR referent

Detailní popis pozice

Správa docházky zaměstnanců v SAP, evidence nepřítomnosti
Příprava podkladů pro zpracování mezd centrály v Německu
Měsíční reporting dat
Evidence a kontrola odpracované doby agenturních zaměstnanců + schvalování faktur
A1 – oznámení
Správa kmenových dat v SW
Nábor kmenových zaměstnanců, inzerce, aktivní vyhledávání, sociální sítě
Pracovněprávní dokumenty
Hlášení a záznam pracovních úrazů
Administrativní úkony v rámci HR oddělení, podpora HR vedoucí

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání
výbornou znalost NJ
ochotu učit se novým věcem
pečlivost, diskrétnost a zodpovědnost
uživatelskou znalost MS Office, SAP R/3
znalost ZP, znalost německé legislativy ZP, zákon o sociálním zabezpečení výhodou

Nabízíme

perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
práce na projektech pro centrálu v Německu
možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
dotované závodní stravování
doprava z/do Plzně a okolí firemním mikrobusem zdarma / příspěvek na dopravu
kvartální prémie
Vánoční prémie (50% z platu)
25 dní dovolené
Interní náborová prémie
Příspěvek na penzijní připojištění

Region: Blovice Město: Blovice Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: němčina (B2) Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz