Popis práce

Zpet

TECHNIK VOZOVÉHO PARKU

Pro našeho významného klienta, který se zabývá mezinárodní nákladní dopravou, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici TECHNIK VOZOVÉHO PARKU.

Detailní popis pozice

péče o svěřený vozový park cca dvaceti nákladních vozů
plánování a provádění STK a údržeb vozů
zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy
drobné opravy tahačů a návěsové techniky
řešení nastalých poruch a závad

Požadujeme

předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
organizační schopnosti
německý, popřípadě anglický jazyk výhodou
odolnost vůči stresu
časová flexibilita
ŘP C + E
profesní způsobilost

Nabízíme

zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci
zázemí silné a stabilní společnosti
jazykové kurzy a další vzdělávání a rozovj
firemní telefon i pro soukromé účely
motivující mzdové ohodnocení

Region: Chomutov Město: Chomutov Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz