home icon

Jak pracujeme

Definování požadavků

Věříme, že hlavním klíčem k úspěchu v oblasti náboru je vytvoření silného vztahu mezi námi a klientem, který umožní kvalitní vzájemnou komunikaci. Ve chvíli, kdy zahájíte spolupráci se společností Dunross, jste spojeni s konkrétním account managerem, který bude mít na starosti všechny Vaše pozice a veškerou komunikaci s Vámi.

arrow

Vyhledávání kandidátů

Na začátku každého projektu jste kontaktováni svým account managerem a společně proberete veškeré požadavky a vhodné uchazeče. Ve chvíli, kdy máme jasnou představu o Vašem ideálním kandidátovi a máme potřebné informace k pozici, můžeme začít s vyhledáváním.

arrow

Pre-Screening

Ve chvíli, kdy nalezneme vhodné kandidáty, provádíme telefonický pre-screening, abychom lépe porozuměli jejich schopnostem a zkušenostem. Na osobní pohovor si zveme jen ty kandidáty, kteří splňují zadaná kritéria.

arrow

Pohovory ve společnosti Dunross

Naši manažeři vytvoří pohovory vždy na míru, aby zjistili, zda uchazeči mají zkušenosti a vlastnosti splňující vaše požadavky. Pohovory se většinou odehrávají při osobním setkání, ve výjimečných případech se však pohovory mohou konat přes telefon nebo skype. I v těchto ojedinělých případech zůstává struktura pohovoru stejná.

arrow

Prezentace klientovi

Po těchto pohovorech Vám prezentujeme kandidáty, kteří nejlépe splňují Vaše požadavky. Naše prezentace zahrnuje životopis kandidáta, naše osobní představení kandidáta a další důležité informace, jako finanční očekávání, možnost nástupu, důvody odchodu z předchozího zaměstnání atd.

arrow

Pohovory u klienta

Následně čekáme na Vaši zpětnou vazbu a organizujeme pohovory s kandidáty, o které projevíte zájem. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá i proto, že ji používáme k následné úpravě vyhledávání, což umožňuje další zkvalitnění našich služeb.

 

Pokud se po Vašich vlastních pohovorech rozhodnete přijmout některého z našich kandidátů, budeme s Vámi spolupracovat při procesu vytváření pracovní nabídky tak, abychom zvýšili šanci na její přijetí. Na Vaše přání také můžeme ověřit reference.

arrow
arrow

Pracovní nabídka

Jak začít

Pokud v současné době hledáte nového člena Vašeho týmu a rádi byste s námi spolupracovali, neváhejte nás kontaktovat.

S radostí si s Vámi domluvíme osobní schůzku, abychom dokázali lépe porozumět Vaší společnosti a jejím náborovým potřebám. Zároveň bychom Vám detailně popsali, jak pracujeme a jaké konkrétní služby můžeme nabídnout. V případě, že budou naše vzájemná očekávání korespondovat, jsme schopni začít s náborem na jakékoliv pracovní pozice, a to ihned po podpisu naší standardní smlouvy.

Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz